تماس با واحد فروش و بازرگانی - مهندس امامی (پیام تلگرامی09100334393)

خانه » دسته‌بندی نشده » معرفی محصولات جدید

معرفی محصولات جدید

بزودی تولید خواهد شد:

چراغ خطر عقب خودرو پروژکتوردار

این چراغ قابل استفاده برای انواع خودروها بوده که علاوه بر عملکرد بک لایت خطر قرمز ، هم به عنوان چراغ دنده عقب خودرو قابل استفاده است و هم به عنوان پروژکتور در استفاده های تفریحی و کمپ- با پرتاب نور زیاد و زاویه باز

دستگاه اندازه گیری گازهای آلاینده خودرو

این دستگاه برای علاقمندان و مکانیکها و تنظیم موتوری ها کاربرد داشته و افراد میتوانند پس از هرگونه تغییر در موتور خودرو( اعم از نوع سوخت، انژکتور،سنسور اکسیژن،خرابی شمعها، اثر اکتان، خرابی کاتالیست…) و هر نوع بهبود ویا کنترل تغییرات خرابی خودرو و اثر ان در آلایندگی و تست های قبل از معاینه فنی … از این دستگاه آماتوری بهره برداری نمایند. قیمت بسیار ارزان و اندازه گیری مقایسه ای از ویژگیهای بارز این تجهیز میباشد.

کیت مکمل سبز

این مجموعه برای همه خودروها قابل استفاده بوده به صورت یک دستگاه با کنترلهای هوشمند در بخش جلو و یا عقب خودرو قابل نصب بوده و گاز تولیدی خودرا وارد مسیر هواکش مینماید و در کاهش مصرف سوخت و کاهش آلایندگیها تاثیر بسزایی دارد. قابل استفاده با هرنوع سوخت – کاهش هزینه های سوختگیری – افزایش قدرت خودرو – کاهش گازهای آلاینده – کارخانه سیار تولید سوخت از جمله موارد مهم و کاربردی این تجهیز میباشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *